дивись.info

На Львівщині шукають нових присяжних у міський суд

На Львівщині шукають нових присяжних у міський суд

Трускавецька міська рада оголосила пошук кандидатів у присяжні Трускавецького міського суду для формування нового списку присяжних, повідомляють у прес-центрі Судової влади в Україні.

Необхідна кількість присяжних – 20 осіб, а 22 грудня 2019 року закінчується термін повноважень теперішнього складу присяжних.

Кандидати мають подати такі документи:

– власноручно написану заяву про включення до списку присяжних Трускавецького міського суду (див. зразок).

– ксерокопію паспорта громадянина України (сторінки з фотографіями, сторінки з даними про те, ким і коли видано паспорт, та сторінка з інформацією про останнє місце реєстрації /проживання кандидата), або ксерокопію паспорта громадянина України у вигляді ID-картки та довідку про реєстрацію місця проживання або місця перебування:

– довідку з місця роботи (для працюючих);

– завірену фотокопію трудової книжки або пенсійного посвідчення (для непрацюючих та пенсіонерів);

– документ, що підтверджує відсутність судимостей;

– документ, що підтверджує відсутність хронічних психічних чи інших захворювань, що перешкоджають виконанню обов’язків присяжного.

Відповідно до статті 65 Закону України «Про судоустрій і статус суддів» присяжним може бути громадянин України, який досяг тридцятирічного віку і постійно проживає на території, на яку поширюється юрисдикція відповідного окружного суду, якщо інше не визначено законом.

Не включаються до списків присяжних громадяни:

1) визнані судом обмежено дієздатними або недієздатними;

2) які мають хронічні психічні чи інші захворювання, що перешкоджають виконанню обов’язків присяжного;

3) які мають незняту чи непогашену судимість;

4) народні депутати України, члени Кабінету Міністрів України, судді, прокурори, працівники правоохоронних органів (органів правопорядку), військовослужбовці, працівники апаратів судів, інші державні службовці, посадові особи органів місцевого самоврядування, адвокати, нотаріуси, члени Вищої кваліфікаційної комісії суддів України, Вищої ради правосуддя;

5) особи, на яких протягом останнього року накладалося адміністративне стягнення за вчинення корупційного правопорушення;

6) громадяни, які досягли шістдесяти п’яти років;

7) особи, які не володіють державною мовою.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.