дивись.info

Польська православна церква відмовилась визнати ПЦУ

Польська православна церква відмовилась визнати ПЦУ

Православна церква Польщі відмовилася визнати Православну церкву України.

Про це повідомляють на сайті церкви.

«Польська автокефальна православна церква не проти надання автокефалії Церкві в Україні на основі догматичних і канонічних норм усієї Церкви, а не групи відступників-розкольників», — йдеться в комюніке за результатами засідання Собору церкви.

На думку польських ієрархів, «ті, хто відійшов від вчення святої Церкви, не можуть представляти здоровий церковний організм». «Це порушує євхаристійну єдність усього православʼя», — сказано в комюніке.

12 жовтня позачерговий собор Елладської православної церкви вирішив визнати ПЦУ Православна церква Греції визнала ПЦУ на чолі з митрополитом Епіфанієм.

Наприкінці січня повідомлялося, що Кіпрська православна церква збирається визнати Православну церкву України та увійти з нею в євхаристійне спілкування.

Пізніше Румунська православна церква заявила, що може визнати ПЦУ за умови подолання суперечностей між Вселенським патріархатом Скликати Синаксис і консультуватися з румунськими парафіями. Румунська церква висунула умови для визнання ПЦУ і Російською православною церквою і збереження прав парафіян румунських парафій в Україні.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.