дивись.info

Стрийським комунальникам винесли вирок за порушення правил безпеки

Стрийським комунальникам винесли вирок за порушення правил безпеки

Йдеться про прорив водоканалу, який стався ще у липні 2016 в с.Миртюки на Стрийщині. Того дня головний інженер комунального підприємства дав вказівку начальнику виробництва, щоб він відправив бригаду, після чого той видав підлеглим усне розпорядження, – повідомляє прес-служба прокуратури Львівської області.

Для проведення аварійно-відновлювальних робіт на підземному магістральному водопроводі виїхали п’ятеро працівників.

Водночас, майстра для виконання робіт з підвищеною небезпекою не було, оскільки він був у відпустці, а заміни не знайшлось. Це і призвело до не вжиття бригадою заходів із запобігання впливу на працівників небезпечних виробничих факторів, а саме – не встановлення кріплення вертикальних стінок виїмки.

Як наслідок, під час виконання зварювальних робіт стався обвал траншеї, під час якого слюсаря аварійно-відновлювальних робіт та електрогазозварювальника присипало гравійним ґрунтом.

Так, 33-річному начальнику та 36-річному інженеру Стрийський міськрайонний суд виніс вирок – штраф у розмірі 200 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян із застосуванням ст.49, ч.5 ст.74 КК України (звільнення від покарання та його відбування).

 

 

 

 

 

 

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.