дивись.info

Виконком погодив Положення про управління молодіжної політики

Виконком погодив Положення про управління молодіжної політики

Виконавчий комітет Львівської міської ради погодив Положення про управління молодіжної політики департаменту гуманітарної політики Львівської міської ради та його структури.

Як пояснив, начальник управління молоді та спорту ЛМР Антон Нікулін, в процесі підготовки Положення було проведено низку зустрічей з молодіжним та студентським середовищем, громадськими організаціями.

«Відбулось велике публічне обговорення серед молодіжного сектору проекту положення про управління молодіжної політики. Були присутні більше 80 молодих людей — представників громадських та студентських організацій. Запропоновано доволі багато цікавих думок та пропозицій до цього положення. Власне всі напрацювання були враховані», — додав студентський мер Львова Олександр Николяк.

Нагадаємо, ухвалою ЛМР від 9 вересня 2019 року передбачено реорганізувати управління молоді та спорту департаменту гуманітарної політики способом поділу на управління спорту департаменту гуманітарної політики та управління молодіжної політики департаменту гуманітарної політики ЛМР. Учора, 31 жовтня, сесія ЛМР ухвалила, щоб ці зміни набули чинності з 1 січня 2020 року.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.