дивись.info

КВУ назвав лідерів фракцій, які погано працюють

КВУ назвав лідерів фракцій, які погано працюють

Комітет виборців проаналізував роботу лідерів парламентських фракцій у Верховній Раді. До уваги було взято такі показники як участь в голосуваннях ВРУ, відвідування пленарних засідань ВРУ та відвідування засідань парламентських комітетів.

За даними КВУ окремі лідери фракцій фактично провалюють роботу за окремими напрямками, йдеться на сторінці КВУ у соцмережі.

Так, Юрій Бойко (ОПЗЖ), Вадим Рабінович (ОПЗЖ), Юлія Тимошенко («Батьківщина») майже не відвідують засідання комітету та мають низькі показники участі в голосуваннях ВРУ. За час роботи ВРУ відбулося 1034 голосування, із яких Ю. Бойко взяв участь лише в 9%, В. Рабінович – 4%, Ю. Тимошенко – 31%. Також Ю. Бойко був присутній лише на 1 із 4 засідань комітету (ще одне пропустив через відпустку), В. Рабінович також відвідав лише 1 із 4 засідань комітету, Ю. Тимошенко – лише 3 із 12.

У Давида Арахамії («Слуга Народу») досить низькими є показники відвідування пленарних засідань ВРУ. За даними електронної реєстрації нардеп був присутній лише на половині засідань – 16 із 31. При цьому взяв участь в 71% голосувань, що є високим показником.

Досить низькими є показники голосувань в Сергія Рахманіна із «Голосу» – взяв участь в 55% голосувань. При цьому був присутній на 26 із 31 засідань Ради.

Найвищі результати роботи серед лідерів фракцій в Артура Герасимова та Ірини Геращенко із «Європейської солідарності». А. Герасимов взяв участь в 73% голосувань Ради (найвищий результат), відвідав 29 із 31 засідань Ради та був присутній на 7 із 8 засідань Комітету. І. Геращенко взяла участь в 65% голосувань Ради, відвідала всі засідання Ради (31 із 31) та всі засідання комітету (2 з 2).

Уточнення: дані щодо присутності на засіданнях комітету відсутні щодо Д. Арахамії та С. Рахманіна через технічні проблеми в роботу комітету з питань нацбезпеки, до якого вони входять, внаслідок чого така інформація не доступна. Щодо решти лідерів фракцій всі дані доступні.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.