дивись.info

Міністерка запевнила, що виплати при народженні дитини залишать

Міністерка запевнила, що виплати при народженні дитини залишать

Міністр соціальної політики Юлія Соколовська повідомила, що після консультацій з органами влади та обговорення з громадськістю, було прийнято рішення про збереження нинішнього механізму надання допомоги при народженні дітей.
Про це вона написала у Facebook.

«Після консультацій з органами влади та обговорення з громадськістю, прийнято рішення про збереження нинішнього механізму надання допомоги при народженні дітей. Дякуємо громадськості за якісний зворотній зв’язок. Ми враховуємо всі конструктивні пропозиції та зауваження», – йдеться в дописі Соколовської.

Міністр зазначила, що у ЗМІ розійшлася новина про те, що влада може скасувати виплати при народженні дитини для сотень тисяч сімей.

«Відповідне припущення ґрунтується на одному з пунктів законопроєкту «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України», яким Міністерство соціальної політики відв’язує понад 150 виплат від прожиткового мінімуму – щоб допомогти тим, хто цього справді потребує: малозабезпеченим сім’ям та пенсіонерам», – зауважила Соколовська.

Міністр додала, що також однією з пропозицій було запровадження адресної програми при народженні, яка виплачується лише тим родинам, чий середньомісячний дохід на особу не перевищує 15 % від розміру виплат (фактично це близько 6 тис. грн – оскільки допомога при народженні дитини становить близько 41 тис. грн).

«Відповідна пропозиція була внесена у зв’язку з тим, що зараз допомога при народженні дитини видається всім – незалежно від розміру доходів родини. Ідея була в тому, щоб трішки змінити підхід і допомагати лише тим, хто цього реально потребує», – написала Соколовська.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.