«Змінимо країну разом»: Ганущин поспілкувався з вихованцями Луганського ліцею

3f0209547dcb909928f6cb9195f303a4

Сьогодні, 6 листопада, голова Львівської обласної ради Олександр Ганущин у Львівському військовому ліцеї імені Героїв Крут поспілкувався із вихованцями Луганського ліцею з посиленою військово-фізичною підготовкою, які прибули на Львівщину у межах проєкту «Змінимо країну разом».

26 ліцеїстів на чолі з 4 викладачами-офіцерами протягом тижня будуть відвідувати заняття та знайомитися з Львовом, спілкуватися із львівськими вихованцями і налагоджувати дружні зв’язки, інформує прес-служба Львівської облради.

Варто зауважити, що в цей же час в місті Кремінна, де розташований луганський ліцей, перебувають, вчаться та знайомляться крутянці.

Олександр Ганущин, вітаючи ліцеїстів з Луганщини на Львівщині, пояснив їм суть проєкту «Змінимо країну разом». «Якщо ми хочемо відчувати себе громадянами однієї країни, то повинні час від часу приїздити один до одного: львів’яни на Луганщину, а луганчани на Львівщину. Ситуація з цим на початку російсько-української війни була дуже плачевною, оскільки понад 90% луганчан за межі України не виїжджало взагалі, а ще 80% ніколи не були за межами Луганської області», - розповів очільник облради.

Крім того, Олександр Ганущин акцентував, що проєкт «Змінимо країну разом» передбачає міжрегіональне співробітництво Львівщини з Луганщиною не тільки в освіті, а й культурній, медійній, соціальній та інших галузях.

«Ця справа, започаткована Львівською обласною радою спільно з Луганською обласною державною адміністрацією, живе вже третій рік. Якби такі обміни відбувалися всі 28 років української незалежності, то, переконаний, що на порядку денному ніколи б не стояло питання української ідентичності та відповідно російсько-української війни. На жаль, так не було. Тому маємо зараз виправляти помилки всі разом», - зауважив він.

Додамо, що під час спілкування четверо вихованців Луганського ліцею з посиленою військово-фізичною підготовкою висловлювали бажання у майбутньому продовжити навчання у Національній академії сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного. Цікаво, що всі 26 ліцеїстів на Львівщині вперше.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Реклама
Новини від партнерів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: