дивись.info

Арахамія буде домовлятись з Amazon про прихід в Україну

Арахамія буде домовлятись з Amazon про прихід в Україну

Україна веде переговори з представниками багатьох світових компаній, зокрема Amazon, Google, Binance. У фракції «Слуга Народу» вважають їх «прихід» в Україну цілком реальним. Про це в інтерв’ю «ЛІГА.net» розповів лідер фракції «Слуга Народу» Давид Арахамія.

«Ми домовилися з Rakuten, власниками Viber, розмовляли з Binance, найбільшою криптобіржею. Розмовляємо зараз з Amazon про прихід в Україну. Мова про дата-центр. Також розмовляємо з Google про перенесення штаб-квартири з Європи сюди», — розповів Арахамія.

Він також зазначив, що тривають перемовини з представниками платіжної системи PayPal. Водночас, вважає це завдання «непіднімним», оскільки в Україні не бачать ринку.

На думку Арахамії, прихід таких компаній в Україну цілком можливий, триває активна фаза переговорів. Водночас, він вказав, що у країнах, де зорієнтовані згадані компанії, велика бюрократія, тож угоди укладатимуться довго.

«Набагато швидше угоди відбуваються з багатими людьми з країн з авторитарними режимами. Тому з точки зору інвестицій в перші два роки це будуть арабські країни, Азербайджан, Білорусь», — додав представник «Слуги Народу».

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.