дивись.info

Парк культури та відпочинку власним коштом закуповує нові атракціони

Парк культури та відпочинку власним коштом закуповує нові атракціони

У 2019 році з балансу Парку культури та відпочинку списали атракціон «Дзвіночок», який функціонував більше 30 років. Натомість, на місці «Дзвіночка» встановили новий атракціон «Літаюча машина». Його вартість становить майже 1 млн грн. Станом на сьогодні тривають протиаварійні роботи підпірної стінки з боку вул. Лижв’ярської.

Про це повідомляють у Львівській міській раді.

З 2015 року Львівським комунальним підприємством «Львівський центральний парк культури і відпочинку ім. Б. Хмельницького» було придбано 4 нові атракціони — «Обертальні горнятка», «Оглядова башта», «Ланцюги» та «Літаюча машина» за власні кошти парку, отримані від основної діяльності. Окрім того, проведено благоустрій території, капітальний ремонт паркових алей, реконструкцію роздягалень стадіону «Юність» та однієї трибуни за кошти міського бюджету.

Щороку перед стартом роботи атракціонів у Парку культури та відпочинку ім. Б. Хмельницького проходить діагностичне експертне обстеження Західним експертно-технічним центром та Держгірхімпромнаглядом у Львівській області, які надають дозволи на експлуатацію каруселей.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.