дивись.info

Тепло в Новояворівськ і Новий Розділ подаватиме дочірня компанія «Нафтогазу» – перевірити приїде Гончарук

Тепло в Новояворівськ і Новий Розділ подаватиме дочірня компанія  «Нафтогазу» – перевірити приїде Гончарук

Очільник Львівської ОДА Маркіян Мальський повідомив, що перемовини стосовно тепла у Новому Роздолі та Новояворівську ведуть з дочірньою компанією «Нафтогаз Україна» – «Нафтогаз Тепло». Про це він написав в себе на сторінці у соцмережі Facebook.

«Перемовини йдуть з дочірньою компанією «Нафтогаз Україна» – «Нафтогаз Тепло», представники якої сьогодні спільно з нами були на ТЕЦ. Це потужна державна компанія, якій можна довіряти!», – зазначив Мальський.

Також він нагадав, що питання опалення у містах Новий Розділ та Новояворівськ перебуває на постійному контролі Офісу Президента та Кабінету Міністрів.

«Продовжили сьогодні координацію роботи всіх причетних органів щодо вирішення питання відновлення тепла в Новому Роздолі та Новояворівську. Сьогодні перевірив стан справ в останньому.

У Новояворівській ТЕЦ ситуація краща, ніж побачена нашою комісією вчора у Новому Роздолі. Тут системи повністю заповнені водою та очікується на підключення газу. Люди самотужки впоралися з низкою питань: складено бази абонементів, ліквідовано пориви, запущено воду, проведено гідравлічні випробовування. Молодці! Пишаюсь Вами!Вже до кінця сьогоднішнього дня АРМА повинна була розірвати відносини з «горе-управителем» та визначити нову управляючу компанію в скороченій переговорній процедурі, що передбачена законодавством у зв‘язку із оголошенням ЛОДА надзвичайної ситуації через зрив початку опалювального сезону (надзвичайний стан оголошується не раніше ніж через 2 дні після початку опалювального сезону)», – написав голова Львівськох ОДА.

Депутат Новороздільської міської ради Анатолій Шалаєв повідомляє, що вже все домовлено з  дочірнім підприємством концерну «Нафтогаз» – ДП «Нафтогаз-тепло». Ймовірно, перевірити все приїде до Нового Роздолу прем’єр-міністр Олексій Гончарук.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.