дивись.info

Комісія з питань законності ЛОР розглянула низку питань: що прийняли

Комісія з питань законності ЛОР розглянула низку питань: що прийняли

Сьогодні, 15 листопада, відбулося засідання комісії з питань законності, правоохоронної діяльності, дотримання прав людини та військових проблем.

Спершу комісія заслухала проект Стратегії розвитку Львівської області на період до 2027 року та Плану заходів з реалізації цього документа в 2021 – 2023 роках. Зупинилися детально на напрямках, які належать до її компетенції, інформує прес-служба Львівської облради.

Далі депутатська комісія вирішила оголосити новий конкурс на визначення представника громадськості до складу поліцейської комісії ГУ Нацполіції у Львівській області у зв’язку із заявою Б. Микича щодо виключення його зі складу поліцейських комісій територіальних органів поліції Львівської області.

Крім того, депутати розглянули звернення командирів військових частин, дислокованих на території Львівської області, та керівників правоохоронних органів щодо виділення коштів з обласного бюджету у 2020 році у рамках обласної комплексної програми «Безпечна Львівщина».

У результаті – бюджетні пропозиції взяли за основу, спрямувавши їх для вивчення до департаменту з питань цивільного захисту Львівської ОДА. Після цього дане бюджетне питання буде винесено на окреме засідання комісії, на яке запросять представників від усіх зацікавлених військових частин.

Варто зауважити, що депутати, завершуючи засідання, ознайомилися з низкою листів-відповідей на рішення сесії Львівської обласної ради та звернення постійної комісії.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.