дивись.info

Нацакадемію сухопутних військ відвідали представники Північноатлантичного альянсу

Нацакадемію сухопутних військ відвідали представники Північноатлантичного альянсу

Щороку восени з метою підвищення рівня поінформованості вихованців та офіцерів вишу щодо військової структури та завдань НАТО на сучасному етапі розвитку, розуміння процесів та стану військового співробітництва Українського війська з країнами-членами та партнерами цієї безпекової організації Національну академію сухопутних військ відвідують представники Північноатлантичного альянсу.

Цьогоріч делегацію представників Північноатлантичного альянсу очолив начальник управління співробітництва з країнами-партнерами НАТО Головного управління партнерства Стратегічного командування НАТО з операцій полковник ЗС Хорватії Ігор Табулов Трута, інформує прес-служба Львівської облради.

На початку візиту до видового військового вишу іноземні гості зустрілись з керівництвом навчального закладу. Згодом під час вступної лекції із науково-педагогічними працівниками та вихованцями навчального закладу їм розповіли про основні завдання Північноатлантичного альянсу та програми, які покликані їх реалізувати, а також охарактеризували сучасний стан партнерства між Україною та НАТО.

Продовжилась робота за двома секціями, де їх учасники провели дискусії стосовно політики НАТО, партнерства з цієї організацією та її ролі у підтриманні миру та безпеки в регіоні та всьому світі.

Під час завершальної частини за результатами проведених дискусій усі охочі мали можливість задати членам делегації найактуальніші питання стосовно діяльності Північноатлантичного Альянсу, його політики та можливого надання допомоги у вирішення складної військово-політичної ситуації в Україні, подальшого партнерства із нашою державою тощо.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.