дивись.info

У Львівській облраді підтримали ініціативу запровадження Фонду розвитку Львівського регіону

У Львівській облраді підтримали ініціативу запровадження Фонду розвитку Львівського регіону

У четвер, 14 листопада, відбулося чергове засідання постійної комісії з питань будівництва, житлово-комунального господарства, енергоефективності, альтернативної енергетики, промисловості та інвестиційної політики.

Спершу депутати взяли до відома інформацію департаменту економічної політики Львівської ОДА щодо проєкту рішення обласної ради «Про затвердження Стратегії розвитку Львівської області на період до 2027 року та Плану заходів з реалізації у 2021 – 2023 роках Стратегії розвитку Львівської області на період до 2027 року», йдеться на сайті Львівської облради.

Далі члени комісії підтримали ініціативу першого заступника голови Львівської обласної ради Богдана Гагалюка про запровадження Фонду розвитку Львівського регіону, який покликаний займатися підтримкою малого бізнесу у вигляді пільгового мікрокредитування. Приклади успішності реалізації такого механізму існують, наприклад, у Польщі та Німеччині. Відтак дане питання вже опрацьовує профільний департамент Львівської ОДА.

Окрім того, комісія вивчила низку питань щодо ситуації з опаленням у Новояворівську та Новому Роздолі, а також розглянула проблемні питання вугільної галузі.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.