дивись.info

У музеї історії релігії презентують альманах “Блаженний Климентій Шептицький”

У музеї історії релігії презентують альманах “Блаженний Климентій Шептицький”
Фото: ЛОДА

19 листопада о 16 годині Інститут релігієзнавства – філія Львівського музею історії релігії – презентує альманах «Блаженний Климентій Шептицький. 150 років від дня народження».

Про це повідомляє прес-служба ЛОДА.

У збірнику вміщено статті, які висвітлюють світський, чернечий і тюремний періоди життя Климентія Шептицького. До створення видання долучилися отці Юстин Бойко і Севастьян Дмитрух, науковці Іван Матковський, Олег Проців, Руслана Бубряк, Олександра Киричук, Галина Стернюк.

“Завдання укладачів – донести і показати молодому поколінню, яке виросло в незалежній Україні, але побачило весь моральний упадок нуворишів-скоробагатьків та фальшиву релігійність посттоталітарних політичних діячів, чистий і святий зразок благородної людини, яка б своїм подвижництвом, своєю працею, своїм праведним життям і навіть своєю мученицькою смертю стала світочем та основою, на якій можна відбудувати релігійне і духовно-національне життя”, – наголосив у своїй статті до альманаху «Великий святий Української греко-католицької церкви архімандрит Климентій Шептицький» отець Севастьян Дмитрух.

Презентація альманаху відбудеться у великій виставковій залі Львівського музею історії релігії, де працює виставка «Граф у монашому каптурі. Блаженний отець Климентій Шептицький».

Серед гостей – архієпископ і митрополит Львівський, владика Ігор Возьняк, ігумен Свято-Успенської Унівської лаври отець Ілля Мамчак.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.