дивись.info

Львівська облрада виділить додаткові кошти для надання допомог малозабезпеченим громадянам

Львівська облрада виділить додаткові кошти для надання допомог малозабезпеченим громадянам

Бюджетна комісія підтримала ініціативу виділення додаткових коштів для надання допомог малозабезпеченим громадянам.

Сьогодні, 18 листопада, відбулося засідання постійної комісії з питань бюджету, соціально-економічного розвитку, про це інформує Львівська облрада.

Комісія підтримала зміни до Програми соціально-економічного та культурного розвитку Львівської області на 2019 рік у частині Капітального будівництва.

Йдеться про перерозподіл коштів програми, виділених на певні об’єкти, які з об’єктивних причин не будуть використані в 2019 році. Так, фінансовий ресурс у сумі 5,7 млн грн зняли з 8 об’єктів та скерували на 14 інших об’єктів.

Варто зауважити, що дане питання буде винесено на розгляд сесії обласної ради.

Крім того, депутати погодили виділення додаткових коштів у сумі 1 млн грн для надання одноразової адресної допомоги малозабезпеченим громадянам області за їхніми зверненнями у рамках Комплексної програми соціальної підтримки окремих категорій громадян  Львівської області.

Цей перерозподіл коштів здійснено в межах програми завдяки економії за деякими заходами.

«Сьогодні є дуже велика потреба в наданні матеріальних допомог громадянам, які звертаються до депутатів та керівництва облради. Ми повинні допомагати тим, хто найбільше потребує підтримки», – наголосив голова комісії Олег Домчак.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.