дивись.info

Працівники «Львівспецкомунтранс» виявили колби з хімікатами у сміттєвих баках

Працівники «Львівспецкомунтранс» виявили колби з хімікатами у сміттєвих баках

Сьогодні працівники ЛКП «Львівспецкомунтранс» стали свідком того, як у момент забору ТПВ задимівся бункер спецавтомобіля.

Причиною загорання стали колби з хімікатами. «Львівспецкомунтранс» закликає мешканців слідкувати за тим, що викидають у контейнери для сміття, адже деякі типи фракцій є небезпечними й потребують особливих умов для утилізації.

«Сьогодні працівники підприємства стали свідком того, як у момент забору ТПВ задимівся бункер спецавтомобіля. Водієм було прийняте оперативне рішення вивантажити сміття у спеціально відведену для цього локацію.

Після детального огляду відходів було виявлено, що джерелом загорання стали колби з хімікатами. Речовини при контакті з вологою спровокували відповідну реакцію. Адреса контейнерного майданчика: вул. Низинна 52, ЛКП «Сяйво».

Ще раз наголошуємо на тому, що нехтування елементарними правилами сортування й утилізації може призвести до неприємних наслідків як для самої людини, так і для навколишнього середовища”, — повідомили в ЛКП «Львівспецкомунтранс».

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.