дивись.info

Депутати Львівської обласної ради звернулися до президента та уряду щодо фінансування українських Карпат

Депутати Львівської обласної ради звернулися до президента та уряду щодо фінансування українських Карпат

Львівська обласна рада звернулася до Президента України, Кабінету Міністрів України, Верховної Ради України щодо невідкладного вирішення питання фінансування з Державного бюджету України у 2020 році Державної програми розвитку регіону українських Карпат.

Як йдеться у зверненні, в Законі України «Про Державний бюджет України на 2020 рік» відсутня стаття, яка передбачала б фінансування реалізації Державної програми розвитку регіону українських Карпат. Тобто існує реальна загроза того, що прийнята програма не буде підтверджена жодним фінансовим ресурсом і замість реальних розвиткових проєктів гірські території отримають лише обіцянки.

Відтак, депутати Львівської обласної ради, звертаються до Президента України з проханнями:

вжити заходів контролю та з’ясувати причини невиконання Кабінетом Міністрів України вимог, викладених в Указах Президента України від 20.09.2019 року №713/2019 та від 22.07.2019 року № 543/2019 у частині передбачення коштів на розвиток гірських територій Українських Карпат у Державному бюджеті на 2020 рік;

ініціювати як невідкладний та внести, відповідно до статті 93 Конституції України, законопроєкт «Про внесення змін до Закону України «Про Державний бюджет України на 2020 рік», який передбачав би фінансування з Державного бюджету України у 2020 році Державної програми розвитку регіону українських Карпат в обсязі 2 млрд гривень.

«Ми звертаємося до Кабінету Міністрів України з проханням пояснити суспільству, чому членами найвищого органу виконавчої влади в державі було проігноровано у Законі України «Про Державний бюджет України на 2020 рік» вимогу передбачити кошти на розвиток гірських територій українських Карпат.

Ми звертаємося до Верховної Ради України з проханням підтримати всі зміни до Закону України «Про Державний бюджет України на 2020 рік», які передбачали б фінансування з Державного бюджету України у 2020 році Державної програми розвитку регіону українських Карпат в обсязі 2 млрд гривень.

Просимо в максимально стислі терміни реалізувати вищевказані ініціативи, пов’язані зі змінами до Державного бюджету на 2020 рік, аби Державна програма розвитку регіону українських Карпат повноцінно розпочала функціонувати у 2020 році, та поінформувати про виконання вимог, порушених у цьому зверненні.

Ми звертаємося до місцевих рад Львівської, Івано-Франківської, Закарпатської та Чернівецької областей, об’єднаних українськими Карпатами, із закликом вести спільну боротьбу за належне фінансування Державного бюджету України у 2020 році Державної програми розвитку регіону українських Карпат та проханням приймати аналогічні за змістом звернення на адресу Президента України, Кабінету Міністрів України та Верховної Ради України», – йдеться у зверненні.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.