дивись.info

Тимошенок & Зеленський: як соцмережі відреагували на суперечку політиків

Тимошенок & Зеленський: як соцмережі відреагували на суперечку політиків
Фото: ВВС

Сьогодні соцмережі вибухнули обговоренням перепалки між президентом Володимиром Зеленським та очільницею «Батьківщини» Юлії Тимошенко у Фейсбуку. Причиною став учорашній виступ народної депутатки у телеефірі одного з телеканалів.

«Є дуже давня українська традиція. Раз на 5 років Юлія Володимирівна Тимошенко йде в опозицію до чинного Президента, імітуючи турботу про народ.

Вчора подивився «Свободу слова» на ICTV. Там Юлія Володимирівна розповідала, що пропонувала нам нових людей на різні посади. Людей, які «принесуть інвестиції».

Хотів би, щоб усі ми були чесними до кінця.

Так, Юлія Володимирівна справді пропонувала. Вона принесла список своїх людей для призначення на «солодкі» місця. А натомість обіцяла протягом року голосувати за всі закони разом зі «Слугою Народу» у Верховній Раді. Звісно, ми відмовили. Адже епоха договірняків скінчилася назавжди.

Але подивіться, який гарний вигляд має зараз «опозиція». Така фігура! А знаєте, чому? Тому що зараз їй просто не дають «солоденького», – написав на своїй сторінці у Фейсбуку Володимир Зеленський.

Реакція Юлії Володимирівни була миттєвою.

«Хотілось би говорити з Вами, Володимире Олександровичу, про долю країни, але Ви обрали інший тон. Шкода…

Тоді нагадаю Вам, що є ще одна давня українська традиція. Раз на п’ять років деяким українським Президентам здається, що вони взяли джек-пот! А далі все за сценарієм… Ну ви в курсі…

Словом, чекаємо Вас на корпоративах… Можна зі своїм піаніно», – написала Тимошенко.

Такою ж швидкою була й реакція у соцмережах.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.