дивись.info

Міністр заявив, що втратив довіру до своєї заступниці після її листування з пранкером

Міністр заявив, що втратив довіру до своєї заступниці після її листування з пранкером

Міністр інфраструктури Владислав Криклій додав, що обговорить із заступницею це листування після її повернення з відрядження.

Про це він сказав у коментарі журналістам перед засіданням уряду у середу, повідомляє ukr.lb.ua.

Нещодавно у листуванні із заступником міністра інфраструктури Олександрою Клітиною анонімний пранкер запитав, чи зможе вона «потягнути міністерство», тому що «Владом незадоволений Вова».

Клітина відповіла, що змогла б, і розкритикувала міністра Криклія за те, що він «наблизив до себе [держсекретаря МІУ] Галущака», який «ще китайський експрес розкрадав при Янику». Вона також заявила, нібито Криклій «посунув» її від «Укрзалізниці», тому що «вони щось крутять-мутять з тендерами на локомотиви».

У відповідь на оприлюднене листування Владислав Криклій пожартував, що «поганий той солдат, який не мріє стати генералом».

«Це похвально, але не у такій спосіб. Але це ми обговоримо з нею, коли Олександра повернеться з відрядження, тому що, звичайно, довіра до неї падає через такі речі. Але це вже проблема моїх відносин з нею», – сказав Криклій.

При цьому він підкреслив, що слова Клітиної про те, що в «МІУ щось мутять з тендерами на локомотиви» є неправдою.

«Локомотиви останні купувалися за часів Омеляна, коли з GE підписували контракт… Зараз розглядається кілька варіантів щодо майбутніх контрактів. Це французи, знову американці, але усі вони пропонують поки не дуже цікаву цінову пропозицію», – сказав Криклій.

 

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.