дивись.info

У Львові створять 97 майданчиків для вигулу собак

У Львові створять 97 майданчиків для вигулу собак

Упродовж осені 2019 міська рада Львова розробила Програму створення інфраструктури для належного вигулу собак у Львові на 2019−2023 роки.

Про це повідомляє відділ комунікації Львівської міської ради.

Програма інфраструктури спрямована на облаштування відокремлених майданчиків для вигулу й прогулянкових маршрутів у парках, скверах, інших зелених зонах міста і кварталах зі щільною забудовою.

Упродовж 2019-2023 років у місті має з’явитися 97 майданчиків для вигулу собак. Перші з них розпочнуть встановлювати вже наступного року.

«На сьогодні маємо затверджену програму про створення спеціальної інфраструктури для вигулу собак. Так, ми взяли за досвід інфраструктуру міста Гельсінкі, тому що вона там дуже розвинена і подібна до нашої за вихідними даними.

Загалом, ми плануємо по всьому місту розмістити 97 локацій, які будуть нанесені на відповідну мапу та перебуватимуть у загальному online-доступі. Також будемо облаштовувати три типи локацій: прогулянкові маршрути, маршрути, де власники собак можуть вигулювати своїх улюбленців на повідку, а також бази під тренувально-вигульний майданчик, які дадуть можливість власникам домашніх улюбленців вигулювати їх без повідка, вони будуть оснащені спеціальним сертифікованим обладнанням», — зазначив в.о. директора департаменту житлово-комунального господарства Олександр Одинець.

Він також додав, що всі маршрути для вигулу собак матимуть відповідні таблички та контейнери для відходів. На кожній локації буде QR-код, відсканувавши який можна буде перейти на загальну мапу, де будуть нанесені інші пункти вигулу, ветаптеки та ветклініки.

Загалом, передбачається, що в місті буде 27 майданчиків для вигулу собак, на яких власники зможуть вигулювати своїх улюбленців без повідка, 21 закритий тренувально-вигульний майданчик та 49 прогулянкових маршрутів.

До облаштування локацій у всіх районах міста планують приступати вже наступного року. Кожен проект матиме візуалізацію, яка буде оприлюднена для власників тварин та мешканців.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.