дивись.info

Львів’ян просять допомогти зібрати кошти на лікування та реабілітацію після інсульту отця Севастіяна Дмитруха

Львів’ян просять допомогти зібрати кошти на лікування та реабілітацію після інсульту отця Севастіяна Дмитруха

Станом на сьогодні отець Севастіян знаходиться у лікарні під пильним наглядом лікарів.

Про це на своїй сторінці у Facebook повідомив отець Юстин Бойко.

«Встановлений діагноз вимагає немало часу на лікування, можливо кілька місяців, включаючи реабілітацію. З огляду на приписи лікування доступ до нього (як особисто так і через телефон) буде обмеженим, але він матиме усі Ваші телефони. І якщо вважатиме за потрібне, передзвонить кожному особисто. На даний час він (як на хворого) почувається добре. Болі зникли, появився апетит, плани щодо розвитку Музею митрополита Андрея Шептицького будує», – повідомив Бойко.

Він додає, що подальше лікування та реабілітації вимагатимуть коштів. Наразі колеги отця Севастіяна Дмитруха справляються власними силами, але усі, хто хоче, можуть допомогти пожертвою на картку ПриватБанку №5168755104247719 (Бойко Юрій Васильович) з позначкою «На лікування отця Севастіяна».

Нагадаємо, наприкінці вересня у Львові на вул. Кривоноса, 1 за ініціативи отця Севастіяна Дмитруха відкрили музей митрополита Андрея Шептицького. Приміщення, де розташований музей, належать університету МВС. Парафіяни і церква давно просять передати його їм.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.