дивись.info

Муніципальна варта шукає підрядника на роботи, які мала виконати сама

Муніципальна варта шукає підрядника на роботи, які мала виконати сама

ЛКП «Муніципальна варта» замовило охоронні послуги об’єктів за 650 тисяч. Однак щомісячно ЛКП отримує фінансування на охорону цих об’єктів від ЛМР у розмірі 902 тисячі грн.

Відповідний тендер розмістили на Prozzoro, пише «Вежа».

«Муніципальна варта» шукає підрядника для охорони об’єктів. Однак функції ЛКП включають охорону комунальних об’єктів і забезпечення на території міста законності, правопорядку.

Директор ЛКП Павло Пец зазначає, що тендер оголосили у зв’язку зі скороченням співробітників.

«З 3 грудня на «Муніципальній варті» відбувається скорочення штату більше, ніж на 100 людей. Відповідно певні об’єкти залишаються без охорони. Тому на місяць часу ми залучаємо приватну охоронну компанію», – розповів директор.

Згідно з тендерною документацією, охоронців замовили для ЛКП «Збиранка», Міський палац культури ім. Гната Хоткевича, Культурно-освітній центр імені О. Довженка, ЮЛКП «Музей «Личаківський цвинтар», Меморіальний музей тоталітарних режимів «Територія терору», ЛКП «Під Голоском 410», ЛКП «Зелене місто».

Зауважимо, в ухвалі № 4565 Львівської міської ради зазначено, що загалом на охорону цих об’єктів передбачили 10 млн 203 тисячі на рік. Відповідно це становить 902 тисячі на місяць. Проте очікувана вартість тендера 650 тисяч. До слова, мінімальний розмір кроку пониження ціни 3 тис. 250 грн.

«Ті кошти, що мали отримати на зарплату людям «Муніципальної варти» ми просто заплатимо іншій охоронній компанії. В нас там навіть вийде плюс, тому що тариф охорони приватної компанії менший, ніж тариф муніципальної варти. Ми просто будемо просити меншу суму фінансування», – додав Павло Пец.

Аукціон відбудеться 29 листопада, а послуги повинні почати надавати з 1 грудня.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.