дивись.info

У «Дзизі» відкриють виставку робіт дітей, батьки яких творили Революцію Гідності

У «Дзизі» відкриють виставку робіт дітей, батьки яких творили Революцію Гідності

Сьогодні, 22 листопада, о 19.00 в Галереї «Дзиґа» відкривається виставка «Поза словами».

Експозиція об’єднує твори дітей 6−12 років, батьки яких творили Революцію Гідності і зараз боронять свободу України, повідомляє Львівська міська рада.

«Виставка має на меті донести до загалу наш досвід опрацювання психологічного стану й опрацювання дітьми травматичних переживань, пов’язаних із наслідками війни, – діляться організатори. – У них ми намагались показати, що умови захищеного і підтримуючого терапевтичного простору — Простору РаДіти — створюють необхідні умови для вивільнення образного відображення того, як діти дають собі раду зі складними переживаннями власних цінностей і перспектив».

До складу експозиції увійдуть роботи дітей з виставкових колекцій «Тіла. Інтимний простір дитини», де діти відображали себе у вигляді обмальованих контурами розпростертих тіл у натуральну величину; «Очі. Під поглядом єства», а тут діти відображали себе у виразі власних очей, а також виставки «Маски». Деякі з цих робіт вже демонстрували у Музеї визвольної боротьби в Києві, у Нью-Йорку в приміщенні ООН, а ще на інтернаціональному конгресі з групового психоаналізу у Берліні.

Програма виставки охоплює кураторські екскурсії — 27 листопада, 4 та 11 грудня о 19:00, а також серію майстер-класів:

30.11 — «Тіла. Інтимний простір»,

7.12 — «Очі. Під поглядом єства»,

14.12 — «Маски. Звернення до себе».

Довідка. Простір РаДіти — це просвітницький проект, який закликає дітей бути відкритими до світу. Його створили в 2015 році психотерапевти, митці, художники, філософи, музиканти, та іншими непересічні талановиті люди, в бойківському селі Недільня, що на Прикарпатті.

Основні принципи на яких базується простір, є: безпека, повага, довіра, що супроводжується здоров’ям, корисністю та радістю. Філософією є «екостосунок» із собою, одне з одним та природою. За п’ять років свого існування простір відвідало понад пів тисячі дітей, було організовано 31 заїзд.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.