дивись.info

Як у Самборі зустрічали військових 703-го полку (фото)

Як у Самборі зустрічали військових 703-го полку (фото)

У п’ятницю, 22 листопада, самбірчани зустріли військовослужбовців 703-го окремого полку оперативного забезпечення, які повернулись із зони бойових дій.

Про це повідомляє прес-служба Львівської ОДА.

Більше двох сотень бійців боронили східні кордони нашої держави протягом шести місяців, не зазнавши при цьому жодних бойових втрат.

Військові пройшли урочистою ходою від місця постійної дислокації бригади до площі Ринок у Самборі.

«Завдяки цим хлопцям та дівчатам ми можемо зараз під мирним небом зустрічати їх і бути впевненими, що ми справді надійно захищені. Можна хіба подякувати Богу, що він зберіг усіх до одного, і вони повернулися до своїх сімей », – зазначив заступник голови Львівської ОДА Тарас Грень.

Найкращих військовослужбовціі нагородили цінними подарунками та відзнаками.

За півроку перебування на Донбасі, особовий склад займався розмінуванням місцевості, обладнанням та облаштуванням опорних пунктів, визначених в результаті розведення військ, утриманням понтонних мостів та поромних переправ через річку Сіверський Донець.

«Вітаю особовий склад з успішним виконанням поставлених завдань та поверненням додому. Те, що ви повернулися без втрат, заслуга усіх вас. Ви проявили мужність та звитягу. Ви виконували бойові завдання в різних умовах та за різних обставин. В подальшому ми продовжимо виконувати свої обов’язки, які прославляють звання воїна», – звернувся до військовослужбовців Командир військової частини А 3817 Дмитро Овсянніков.

Інженерні групи 703-го полку допомагали механізованим бригадам в облаштуванні фортифікаційних споруд першої лінії оборони, здійснювали забезпечення бригад.

Після ротації військовослужбовці матимуть кілька тижнів відпустки та реабілітації, після чого повернуться до виконання службових обов’язків у місці постійної дислокації.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.