дивись.info

Голова облради Ганущин не бачить підстав для звільнення Микичак

Голова облради Ганущин не бачить підстав для звільнення Микичак

Вимога звільнення директорки департаменту охорони здоров’я ЛОДА Ірини Микичак для деяких фракцій облради була емоційною, а для однієї – дуже потрібною.

Про це під час звіту заявив голова облради Олександр Ганущин.

«Вимога до голови ОДА, давайте, мовляв, звільніть з посади начальника департаменту охорони здоров’я, воно для кількох підписантів було емоційним, а для «Самопомочі», яка є представництвом міського голови в обласній раді, дуже навіть потрібним. У медицині буде тривати конкуренція за пацієнта. Від того, яка лікарня надасть які послуги, буде залежати чи прийдуть в цю лікарню кошти чи ні. Але враховуючи, що на теренах Львова є обласні лікарні третього рівня, які надають послуги, і міські лікарні другого рівня, які надають ті самі послуги, в них є неминуча конкуренція між собою. Ця конкуренція породжує випади одного середовища, яке є представництвом міського голови в обласній раді в сторону третього рівня, яким керує директор департаменту. Нічого такого, що було зроблено пані Микичак поза цим, щоби спричинило подібні підписи я не бачу», – заявив голова облради.

Він також нагадав, що реорганізація медичних закладів, у якій звинувачують Микичак, відбувалася і у Львові.

«Процес пов’язаний з реорганізацією? Так він і в місті йде. Пригадайте епопею з стоматполіклінікою. Якщо забули, я можу нагадати. Тоді ніхто з «Самопомочі» не кричав, який злочинний Зуб, бо це робить. Тому ще раз. Є конкуренція за пацієнта, є конкуренція між закладами і вона визначає певні випади однієї сторони в сторону іншої. Більше нічого за цим не бачу», – додав Олександр Ганущин.

Нагадаємо, на останній сесії Львівської обласної ради фракції «Громадянська позиція», «Свобода» та «Самопоміч» звернулися до голови ЛОДА Маркіяна Мальського з проханням звільнити з посади директорку департаменту охорони здоров’я Ірину Микичак.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.