У садочках Львова є майже 200 вільних місць 

IMG_1852 (6)

У середині листопада завершилася третя хвиля зарахування дітей до закладів дошкільної освіти. Станом на сьогодні, в дошкільних закладах міста є 198 вільних місць.

Про це інформує прес-служба Львівської міськради.

За словами заступниці міського голови з гуманітарних питань Галини Слічної, зараз великого напливу на зарахування немає.

«14 листопада у нас завершилась третя хвиля зарахування дітей до закладів дошкільної освіти. Ми провели моніторинг — у Львові зараз є 198 вільних місць у садочках. Переважна більшість вільних місць — у групах середнього і старшого віку. Найбільше їх — у садочку № 5, що на вул. Таджицькій, оскільки ми там нещодавно відкрили нові групи. Вільні місця у групах можуть зайняти не лише діти, які не потрапили до садочків під час трьох хвиль зарахування. Зараз батьки дітей, які вже навчаються у ДНЗ далеко від дому, мають можливість подивитися на локації дошкільних закладів із вільними місцями та перереєструвати свою дитину у будь-який із них», — наголосила Галина Слічна.

Відтак, у групах раннього віку є 35 вільних місць, у молодших — 60, у середніх — 46, і в старших — 57. Додамо, що до кінця року кількість місць у закладах дошкільної освіти збільшиться, адже відкриються групи в нових садочках на Чижевського, Олесницького та Грінченка.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Реклама
Новини від партнерів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: