дивись.info

Нацполіція викрила синдикат наркоторговців: вартість вилучених наркотиків становить 25 мільйонів гривень

Нацполіція викрила синдикат наркоторговців: вартість вилучених наркотиків становить 25 мільйонів гривень

У результаті масштабної спецоперації Нацполіція викрила синдикат наркоторговців: вартість вилучених наркотиків становить 25 мільйонів гривень.

Про це повідомляють у Національній поліції України.

Правоохоронці проводять спецоперацію, у якій задіяні майже пів тисячі співробітників поліції та прокуратури.

Вже затримано двох організаторів, один із них – діючий депутат об’єднаної територіальної громади, та 17 учасників злочинної групи.

Також вилучено понад 46 кг наркотичних засобів і психотропних речовин. Раніше у цій справі колеги з Білорусії затримали ще двох учасників злочинної організації.

Для належного контролю, функціонування та безпеки діяльності злочинної організації існувала чітка ієрархія та розподіл ролей: контроль за функціонуванням лабораторій, їх охорона, «хіміки», «фінансисти», обслуговування інтернет-магазину, доставка продукції до складів зберігання, «кур’єри», «закладчики» тощо.

Загалом функціонування наркобізнесу забезпечували близько 50 осіб, мешканці Львівської, Київської, Черкаської, Харківської, Чернігівської та Дніпропетровської областей, віком від 18-ти до 39-ти років.

За попередніми підрахунками, лише через інтернет-магазин було реалізовано наркотичних засобів та психотропних речовин майже на 21 мільйон гривень.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.