дивись.info

Львів’янка Ганна Гаврилів стала переможницею міжнародного конкурсу краси

Львів’янка Ганна Гаврилів стала переможницею міжнародного конкурсу краси

Львів’янка Ганна Гаврилів стала переможницею міжнародного конкурсу краси Ms. Summer International 2019. Про це вона повідомила на своїй сторінці у Фейсбук.

«Перемога у конкурсі краси – це не лише про ноги, але і про голову, не лише про вихід на подіум, а і про весь шлях «до». Бо докторами наук стають не найрозумніші, лідерами думок – не наймудріші, королевами – не найгарніші. А ті, що мають силу іти до кінця. І участь у таких конкурсах не для нереалізованих жінок та «фіф», як прийнято вважати, а для сильних та стійких. Бо треба бути дуже сильною, аби знайти в собі сили виставити себе на суд, бути готовою до поразки, відбути весь процес у солідарності, толерантності, позитиві та до кінця», – зазначила в дописі Ганна Гаврилів.

Зауважимо, Ганна Гаврилів на волонтерських засадах опікується замками Львівщини, зокрема Поморянським. Вона командою з благодійного фонду Спадщина.UA неодноразово збирала гроші на його реставрацію. Дівчина подякувала всім, хто долучився до її перемоги.

«Своїм друзям, особливо команді Спадщина.UA/Heritage.UA за довіру, віру та плече. Бо весь тиждень, поки я блукала мандровими лісами Філіппін, вони закривали тил по всіх наших пам’ятках, і я усвідомлюю, що ми уже підросли, стали спроможні та самодостатні. За те, що про Поморянський замок дізналися Європа, Азія та Африка», – написала вона.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.