дивись.info

Мерія Львова планує створити резиденцію літераторів та художників

Мерія Львова планує створити резиденцію літераторів та художників

Це новий для Львова проект, який передбачає створення інституції культури та залучення мешканців до творення літературного продукту.

27 листопада на комісії з підготовки пропозицій для надання в оренду майна територіальної громади Львова прийняли рішення надати департаменту розвитку Львівської міської ради в оренду нежитлові приміщення першого поверху, площею 269,7 кв м, для розміщення резиденції літераторів та художників, інформує прес-служба Львівської міськради.

«Це новий для Львова проект, який передбачає створення інституції культури та залучення мешканців до творення літературного продукту. Літературна резиденція передбачає постійну програму щодо перебування іноземних літераторів чи письменників з інших міст, які на конкурсних засадах, перебуваючи в рамках програми, пишуть про Львів, організовують читання, зустрічі, семінари, літературні уроки, майстерки з дітьми та дорослими. Цим проектом передбачено також інтеграцію з художнім середовищем. Наприклад, художники, митці, майстри матимуть можливість у цих приміщеннях працювати з мешканцями Львова», — пояснює директорка департаменту розвитку Наталія Бунда.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.