дивись.info

Львів’яни вдруге стануть донорами для онкохворих, у межах проекту Red Brunch

Львів’яни вдруге стануть донорами для онкохворих, у межах проекту Red Brunch

Команда проєкту «Я, Ніна» вдруге проведе Red Brunch у Львові — збір крові для потреб онкохворих людей, та волосся — для виготовлення перук дітям, які втратили власне через хіміотерапію.

Захід відбудеться завтра, 3 грудня, у BankHotel (вул. Листопадового Чину, 8). Початок — о 9.00 год.

Red Brunch від проєкту «Я, Ніна» — це щомісячна подія, яка відбувається кожного першого вівторка місяця. Так, у Києві — це вже вшосте, у Львові ж — вдруге. За результатами першого Red Brunch у Львові, вдалося зібрати рекордну кількість містян, охочих стати донорами: 150 — крові, та 11 — волосся.

Нагадаємо, Red Brunch у Львові відбудеться у співпраці з організацією ДонорUA. Браслети для тих, хто долучиться до збору крові та волосся, дарує Guzema Jewelry. Гостинно прийматиме BankHotel Lviv, який надає власний салон краси для донорів волосся та частування. До команди долучилися також організації «Краса рятує» та Hair for Share.

Контактні особи від проєкту: Марта Гвоздь, 093 50 61 091; Аліна Бутим, координаторка проєкту у Львові, ДонорUA, 073 21 91 792; Настя Бакуліна, «Краса рятує», 093 74 44 718; Настя Набокова, Hair for share, 063 72 72 185.

ХТО МОЖЕ СТАТИ ДОНОРОМ КРОВІ?

Донорам необхідно бути офіційно зареєстрованими у місті Львів чи Львівській області або ж проживати у Львові не менш ніж 6 місяців на момент здачі крові. Громадянам, які мають посвідчення донора або пенсійне посвідчення, наявність львівської реєстрації необов’язкова. Також важливі критерії — вага, яка повинна сягати не менше 60 кілограмів, та відсутність протипоказів. До слова, із собою під час здачі крові обов’язково потрібно мати паспорт та ідентифікаційний код.

ХТО МОЖЕ СТАТИ ДОНОРОМ ВОЛОССЯ?

У межах Red Brunch, разом із соціальною ініціативою Hair for Share облаштують мобільну перукарню. Відтак, кожен зареєстрований, незалежно від статі та віку, зможе пожертвувати своє волосся на виготовлення перуки для дитини, яка її потребує. Також можна принести раніше зрізане власне волосся, якщо ви обрізали його не більш ніж 5 років тому, і воно має гарний вигляд. Умови для пожертви волосся: довжина хвоста, який ви готові відрізати, має сягати 35 см або ж більше; волосся приймають лише без хімічних завивок (фарбоване, навіть хною, та сиве волосся підходить). Також на стрижку потрібно прийняти з напередодні вимитою головою. Виготовлення перук оплачує ініціатива Hair for Share. Її можна підтримати не лише волоссям, але й фінансово.

ЩО ОТРИМАЮТЬ ДОНОРИ?

Попередню онлайн-консультацію від ДонорUA. Красивий браслет від Guzema Jewelry (такі носить вся команда проекту #ЯнінаCrew та друзі проєкту). Частування від BankHotel Lviv до та після здачі. Чудову дружню атмосферу і приємний нетворкінг. Почесне звання донора та довідку, яка дасть вам офіційний вихідний на роботі після здачі крові.

 

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.