• USD: 40.60
  • EUR: 40.00

Актуальні теми:

Підтримати

Статки новопризначених голів РДА на Львівщині: на що живуть і як витрачають

Статки новопризначених голів РДА на Львівщині: на що живуть і як витрачають

Учора, 2 грудня, президент призначив двох голів районних державних адміністрацій у Львівській області. Керівником Золочівської РДА став Василь Маркевич, а Перемишлянської – Богдан Гуменюк.

ІА Дивись.info поцікавилася деклараціями Богдана Гуменюка та Василя Маркевича.

Богдан Гуменюк працював начальником Золочівської міжрайонної державної фінансової інспекції, а 4 роки тому брав участь у місцевих виборах, представляючи Блок Петра Порошенка.

Згідно із декларацією, уродженець Перемишлян Богдан Степанович Гуменюк володіє  двома земельними ділянками розміром 30 та 15 сотих у селі Чуперносів на Перемишлянщині, а також житловим будинком та гарежем у Перемишлянах. Натомість квартира знаходиться у співвласності з дружиною, Гуменюк Марією Степанівною, за сумісництвом депутатом сільської ради і підприємцем, а також громадянкою Заплатинською Уляною Богданівною, за сумісництвом головним фінансистом виконкому Перемишлянської міськради.

При цьому також серед доходів дружини офіційно зареєстровано 10772 грн прибутку від надання майна в оренду (ТОВ «Сігнет-центр»). Приблизно така ж сума вказана і серед доходів від оренди ТОВ «Сігнет-центр» Богдана Гуменюка.

У 2018 році Богдан Гуменюк отримав 288 244 грн зарплати на посаді першого заступника голови Перемишлянської РДА, а також 17 469 грн матеріальної допомоги від управління соціального захисту населення Перемишлянської райдержадміністрації, а також пенсію розміром 17 469 грн. Дружина, Гуменюк Марія Степанівна від Перемишлянської РДА у 2018 році отримала 122 565 грн зарплати.

Василь Маркевич досі очолював Золочівське управління юстиції.

Новопризначений очільник Золочівської РДА Маркевич Василь Богданович, згідно із декларацією, володіє житловим будинком у Золочеві розміром 175 м кв, вартість якого на момент останньої оцінки становила 165 375 грн, а також двома земельними ділянками загальною площею 10 соток, а також автомобілем марки «Шкода Октавія» 2008 року випуску вартістю приблизно 116 000 грн.

За офіційними даними, у 2018 Василь Маркевич за офіційним місцем роботи у ТзОВ «Д-Мікс Україна» отримав заробітну плату розміром 72 574 грн. При цьому Василь Маркевич також офіційно задекларував банківські рахунки розміром 3000 доларів, 3000 євро. Також у власності дружини, Маркевич Наталії Аркадівної, знаходиться банківський рахунок розміром 50 000 грн. У 2018 році вона отримала 10 320 гривень державної допомоги при народженні дитини.

Нагадаємо, головою Пустомитівської районної державної адміністрації став Андрій Марко.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Реклама

Новини від партнерів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: