дивись.info

Статки новопризначених голів РДА на Львівщині: на що живуть і як витрачають

Статки новопризначених голів РДА на Львівщині: на що живуть і як витрачають

Учора, 2 грудня, президент призначив двох голів районних державних адміністрацій у Львівській області. Керівником Золочівської РДА став Василь Маркевич, а Перемишлянської – Богдан Гуменюк.

ІА Дивись.info поцікавилася деклараціями Богдана Гуменюка та Василя Маркевича.

Богдан Гуменюк працював начальником Золочівської міжрайонної державної фінансової інспекції, а 4 роки тому брав участь у місцевих виборах, представляючи Блок Петра Порошенка.

Згідно із декларацією, уродженець Перемишлян Богдан Степанович Гуменюк володіє  двома земельними ділянками розміром 30 та 15 сотих у селі Чуперносів на Перемишлянщині, а також житловим будинком та гарежем у Перемишлянах. Натомість квартира знаходиться у співвласності з дружиною, Гуменюк Марією Степанівною, за сумісництвом депутатом сільської ради і підприємцем, а також громадянкою Заплатинською Уляною Богданівною, за сумісництвом головним фінансистом виконкому Перемишлянської міськради.

При цьому також серед доходів дружини офіційно зареєстровано 10772 грн прибутку від надання майна в оренду (ТОВ «Сігнет-центр»). Приблизно така ж сума вказана і серед доходів від оренди ТОВ «Сігнет-центр» Богдана Гуменюка.

У 2018 році Богдан Гуменюк отримав 288 244 грн зарплати на посаді першого заступника голови Перемишлянської РДА, а також 17 469 грн матеріальної допомоги від управління соціального захисту населення Перемишлянської райдержадміністрації, а також пенсію розміром 17 469 грн. Дружина, Гуменюк Марія Степанівна від Перемишлянської РДА у 2018 році отримала 122 565 грн зарплати.

Василь Маркевич досі очолював Золочівське управління юстиції.

Новопризначений очільник Золочівської РДА Маркевич Василь Богданович, згідно із декларацією, володіє житловим будинком у Золочеві розміром 175 м кв, вартість якого на момент останньої оцінки становила 165 375 грн, а також двома земельними ділянками загальною площею 10 соток, а також автомобілем марки «Шкода Октавія» 2008 року випуску вартістю приблизно 116 000 грн.

За офіційними даними, у 2018 Василь Маркевич за офіційним місцем роботи у ТзОВ «Д-Мікс Україна» отримав заробітну плату розміром 72 574 грн. При цьому Василь Маркевич також офіційно задекларував банківські рахунки розміром 3000 доларів, 3000 євро. Також у власності дружини, Маркевич Наталії Аркадівної, знаходиться банківський рахунок розміром 50 000 грн. У 2018 році вона отримала 10 320 гривень державної допомоги при народженні дитини.

Нагадаємо, головою Пустомитівської районної державної адміністрації став Андрій Марко.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.