На сайті УЄФА стартував продаж квитків на Євро-2020

На офіційному сайті УЄФА стартував другий етап продаж квитків на чемпіонат Європи з футболу, який пройде в 2020 році в 12 містах Європи.
Квитки можна буде придбати лише на офіційному сайті УЄФА. Їх продають за заявками, прийом розпочнеться сьогодні, 4 грудня, з 15:00 і закінчується 18 грудня о 15:00. Для подачі заявки необхідно створити аккаунт на Uefa.com (зелена кнопка в нижній частині екрану) та заповнити дані на латиниці.
Як і в першому етапі, коли було продано майже 1,5 млн квитків, володарів «тікетів» визначить жеребкуванням. На другому етапі купити квитки зможу лише вболівальники тих країн, які вийшли у фінальну частину чемпіонату. УЄФА продасть 1 млн квитків, які поділені на три категорії.
Квитки на матчі збірної України стартують від €30. Максимальня ціна — €185
Особливістю другого етапу стануть квитки категорії «Прямуй за своєю командою». Він дає можливість відвідати матч однієї збірної на стадії плей-офф незалежно від міста, де він пройде. Якщо команда завершить виступ на турнірі вже в групі, всю вартість квитка відшкодовують.