дивись.info

У Львові розширять категорії пільговиків, яким надаватимуть підтримку з міського бюджету

У Львові розширять категорії пільговиків, яким надаватимуть підтримку з міського бюджету

На засіданні постійної комісії гуманітарної політики Львівської міської ради депутати розглянули проект ухвали «Про внесення змін до ухвали міської ради від 19.06.2014 № 3432 «Про затвердження Комплексної програми соціальної підтримки окремих категорій громадян м. Львова».

Заступник начальника управління соціального захисту департаменту гуманітарної політики Львівської міської ради Леся Дронь поінформувала, що відповідно до проекту ухвали пропонується додатково включити до отримувачів пільг дружин (чоловіків) померлих громадян з числа учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС, смерть яких пов’язана з Чорнобильською катастрофою.

«Кількість таких осіб щораз збільшується», – зазначила Леся Дронь.

Члени комісії підтримали цю пропозицію. Зокрема, депутатка Львівської міської ради Оксана Рубай зазначила, що ці люди не мали жодних пільг від громади в частині відшкодування пільг за комунальні послуги.

«Цю несправедливість сьогодні ми ліквідовуємо. Тепер за кошти міської громади буде надаватися допомога на відшкодування комунальних послуг вдовам загиблих ліквідаторів наслідків аварії на Чорнобильській АЕС», – наголосила депутатка.

Станом на листопад 2019 року на обліку в управлінні соціального захисту департаменту гуманітарної політики ЛМР перебуває 277 дружин (чоловіків) померлих громадян з числа учасників ліквідації наслідків Чорнобильської АЕС, смерть яких пов’язана з Чорнобильською катастрофою. Для надання пільг цим особам щомісячна потреба в коштах становить близько 114, 4 тис. грн. На одну особу пільга нараховуватиметься приблизно 416 грн на місяць.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.