• USD: 32.18
  • EUR: 33.75

У Львові відремонтують спортивні майданчики

У Львові відремонтують спортивні майданчики

На комісії інженерного господарства, транспорту, зв’язку та житлової політики депутати розглянули Програму утримання та облаштування дитячих, дитячо-спортивних та спортивних майданчиків на території м. Львова

Програма розроблена для забезпечення якісного утримання та обслуговування дитячих, дитячо-спортивних та спортивних майданчиків, здійснення капітального ремонту та поступової заміни застарілих дитячих, дитячо-спортивних та спортивних конструкцій на нові, які відповідають сучасним вимогам та нормам безпеки.

Як повідомили в управлінні молоді і спорту ЛМР, утримання дитячих та спортивних майданчиків мають здійснюватися з дотриманням санітарних і технічних норм для безпечного користування ними. Наявне обладнання, спортивні, розважальні та інші споруди, інші елементи благоустрою повинні підтримуватися у належному технічному стані.

Член комісії інженерного господарства Богдан Гула зазначив, що обслуговування майданчиків є однією з найактуальніших проблем, адже зі скаргами на неналежний їх стан часто звертаються мешканці.

«У місті є понад 800 майданчиків, більшістю з них ніхто не займався. Тепер сподіваюсь, справа зрушиться з місця, адже ця програма створена вперше. Майданчики перебуватимуть на балансі управляючих компаній, і для обслуговування майданчиків будуть виділяти кошти. Це дасть можливість їх вчасно прибирати, ремонтувати. Кошти виділятимуть з бюджету міста на районні адміністрації, а районні адміністрації будуть скеровувати їх на комунальні підприємства, які обслуговують майданчики».

Відповідно до програми, балансоутримувач зобов’язаний щорічно подавати пропозиції розпорядникам коштів щодо необхідних коштів на проведення ремонту.

Як йдеться в проекті ухвали,  управлінню молоді та спорту департаменту гуманітарної політики, районним адміністраціям при формуванні міських бюджетів м. Львова пропонувати міській раді виділення коштів на обслуговування, ремонт, модернізацію, заміну та капітальний ремонт дитячих, дитячо-спортивних та спортивних майданчиків відповідно до програми.

Роботи з поточного та капітального ремонту дитячих, дитячо-спортивних та спортивних майданчиків, які знаходяться на балансі ЛКП “Спортресурс“, будуть проводитись цим підприємством.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Реклама

Новини від партнерів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: