дивись.info

Стало відомо, куди направлять 10 мільйонів субвенції у Львівській області

Стало відомо, куди направлять 10 мільйонів субвенції у Львівській області

Уряд затвердив розподіл обсягу субвенції з Держбюджету місцевим бюджетам на реалізацію проєктів транскордонного співробітництва у 2019 році. Львівщина отримала 10 мільйонів для реалізації проєктів транскордонного співробітництва.

Про це повідомляє департамент міжнародної технічної допомоги та міжнародного співробітництва Львівської ОДА.

Розподіл у сумі 10 млн грн на дві програми. Зокрема,проєкт «Збереження унікальної біоти та покращення якості води водозабірного басейну транскордонних річок Західного регіону України», який розділений на два проєкти «Охорона вод Солінського озера та лікувальних вод курорту Східниця – спільний виклик та шанс на збереження і використання потенціалу природної спадщини» та «Природа без кордонів – збереження спільної спадщини в громадах Добромиль (Україна) та Загуж (Польща).

Другим проєктом є «Розвиток інфраструктури Яворівського національного природного парку та ремонт під’їзних доріг до об’єктів установи», який перейменований на «РовеЛовеРозточчя – разом попри кордони». В межах проєкту передбачено будівництво об’єктів інфраструктури на туристичному веломаршруті на території Яворівського району (встановлення альтанки та станції для ремонту велосипедів).

Зазначимо, що проєкти реалізовуються департаментом екології Львівської ОДА, органами місцевого самоврядування та АОМС «Єврорегіон-Карпати-Україна».

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.