дивись.info

Ганущин залучив нових учасників до проєкту обмінів зі Сходом

Ганущин залучив нових учасників до проєкту обмінів зі Сходом

Меморандум про співпрацю в рамках реалізації проєкту «Змінимо країну разом» був підписаний під час конференції «Співпраця задля розвитку», що триває на Сколівщині.

Меморандум підписано між Міністерством освіти і науки України, Львівською обласною радою, Львівською обласною державною адміністрацією, Івано-Франківською обласною державною адміністрацією, Луганською обласною державною адміністрацією – обласною військово-цивільною адміністрацієконфкю, Донецькою обласною державною адміністрацією – обласною військово-цивільною адміністрацією, Асоціацією «Єврорегіон Карпати – Україна», ТОВ «ДТЕК».

«Дуже приємно, що до нашої спільної з Луганщиною програми «Змінимо країну разом», яка включає освітні, культурні і медійні обміни, сьогодні доєднуються ще дві великі області – Івано-Франківщина і Донеччина. Ми переконанні, що завдання, яке ми перед собою ставимо – зшивати країну і робити громадян ближчими, нам тепер вдаватиметься краще», – заявив під час підписання меморандуму голова Львівської обласної ради Олександр Ганущин.

Підписаним документом задекларовано такі напрямки співробітництва:

  1. Підтримка здійснення міжрегіональних обмінів на конкурсній основі між закладами Львівської, Івано-Франківської, Луганської, Донецької областей у трьох сферах: освітній, культурній та інформаційній. Організацію та адміністрування конкурсів здійснюватиме Асоціація органів місцевого самоврядування «Єврорегіон Карпати – Україна».
  2. Підготовка спільних проєктів для участі у відкритих конкурсах, спрямованих на налагодження міжрегіональної співпраці, зокрема проєкту «Схід і захід разом: освітня співпраця від Донбасу до Карпат» для конкурсу у рамках Програми підтримки секторальної політики – підтримка регіональної політики України.
  3. Організація та проведення спільних заходів в освітній сфері, зокрема обмінів педагогічними працівниками й інтеграційних заходів для школярів, спрямованих на формування дружніх відносин та підвищення рівня довіри між молоддю чотирьох регіонів.
  4. Організація та проведення спільних заходів у культурній сфері, зокрема ініціативи інтеграційного заходу для молоді «Різдво культур», що має на меті презентацію культурних традицій різних регіонів.
  5. Реалізація проєктів співпраці між засобами масової інформації Львівської, Івано-Франківської, Луганської, Донецької областей.
  6. Проведення спільних заходів на території Львівської, Івано-Франківської, Луганської, Донецької областей, що мають на меті поширення позитивного досвіду міжрегіональної співпраці.
  7. Інші форми співробітництва.

 

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.