дивись.info

У Львові світлофори допомагатимуть екстреним службам

У Львові світлофори допомагатимуть екстреним службам

У Львові розробляють автоматизовану систему роботи світлофорних об’єктів «зелений коридор», що допомагатиме екстреним службам зменшити час доїзду до місць призначення. Про це повідомив начальник управління безпеки міста Юрій Діль, – йдеться на сайті Львівської міської ради.

«Сьогодні маємо новини щодо майбутніх, пов’язаних з відеосистемою та автоматизацією, процесів роботи світлофорів. Так, вже сьогодні розробляємо автоматизацію роботи світлофорних об’єктів на основі загальноміської відеосистеми міста так званий «зелений коридор» для проїзду екстрених служб: пожежної, швидкої допомоги, поліції.

Так, завдяки такій автоматизації — зменшується час доїзду відповідних служб до місця призначення під час екстреного виїзду», — зазначив Юрій Діль.

Також він додав, що на наступний рік на базі системи відеоспостереження у місті планують встановити інтернет-датчики, які будуть запобігати викраденню ліфтових котушок та дощоприймачів у будинках, а також датчики, які реагуватимуть на підвищення рівня пилу та газу у повітрі. Ці технології дозволять передавати екстрені повідомлення безпосередньо в управління безпеки міста, задля оперативного реагування.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.