дивись.info

Стало відомо, хто очолить ще три РДА на Львівщині. Що про них відомо

Стало відомо, хто очолить ще три РДА на Львівщині. Що про них відомо

Сьогодні, 11 грудня, президент Володимир Зеленський призначив ще трьох голів райдержадміністрацій Львівщини – Самбірської, Жовківської та Городоцької. 

Головою Самбірської районної державної адміністрації став Жепко Андрій Богданович. Про це йдеться у розпорядженні, опублікованому на офіційному сайті глави держави.

29-річний Андрій Жепко є депутатом Самбірської міськради, очолював партійний список партії «Народний контроль». На момент виборів – кореспондент газети «Новини Самбора».

Закінчив економічний факультет Львівського національного університету імені Івана Франка. Головний редактор місцевого часопису «Самбірська газета».

У власності Жепка є 4 квартири в Самборі – однією володіє мати (але в нього в користуванні), три – в дружини. Плюс гараж та магазин.

Головою Жовківської районної державної адміністрації  призначено Черніховського Романа Івановича. Йому 31 рік і він у 2015 році був завідувачем приймального діагностичного відділеня Жовківської ЦРЛ. Тоді ж (2015) балотувався на місцевих виборах від «Свободи».

Городоцьку районну державну адміністрацію очолив Саган Іван Іванович.

42-річний Іван Саган має вищу освіта, безпартійний. Закінчив  Львівський державний університет ім. І.Франка , спеціальність – історія, історія міжнародних відносин.
У 2006-2009 рр. – Національна Академія державного управління при Президентові України, спеціальність – державне управління, кваліфікація – магістр державного управління.

У 2006 як представник партії «Наша Україна» став мером міста Городок. Також був заступником директора департаменту ІТ-технологій та господарського обслуговування ЛОДА.

Три роки тому шукав роботу через інтернет.

У 2015 році балотувався на місцевих виборах від «Громадянської позиції»

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.