дивись.info

Митники на Львівщині вилучили спортивного харчування на мільйон

Митники на Львівщині вилучили спортивного харчування на мільйон

За ніч працівники Галицької митниці Держмитслужби вилучили понад дві тисячі упаковок спортивного харчування. Його орієнтовна вартість – близько 1 млн грн.

Особливу групу харчових продуктів, що випускається переважно для людей, які займаються спортом, намагались ввезти з Республіки Польщі через один з пунктів пропуску на Львівщині.

Про це повідомляють у Галицькій митниці Держмитслужби.

Препарати перевозили громадяни України у трьох мікроавтобусах. Аби приховати від митного контролю, використовували конструктивні особливості транспортних засобів. Однак це не завадило митникам знайти їх. Зокрема в одному з них було 723 упаковки, які містились у сховках під сидіннями, та міждаховому просторі, доступ до яких став можливим після демонтажу дощок, які закривали простір. В інших перевозили 960 і 451 упаковки, які містились у коробках і були прикриті покривалами.

В усіх випадках автомобілі прямували смугою руху «червоний коридор», однак громадяни у декларація про цей товар не вказували. Відтак складено протоколи про порушення митних правил. Спортивне харчування, а також один мікроавтобус, в якому приховали 723 упаковки харчових добавок, вилучено.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.