дивись.info

В аеропорту Вільнюса створили ялинку з конфіскованих речей (фотофакт)

В аеропорту Вільнюса створили ялинку з конфіскованих речей (фотофакт)

Пасажирів Вільнюського аеропорту цьогоріч зустрічає різдвяна ялинка, створена з конфіскованих предметів, які заборонено перевозити в багажі.

Як повідомляє ЦТС, ідея створити незвичайний артоб’єкт спала на думку одному з начальників зміни служби безпеки летовища.

Ялинку прикрасили ножі з лезами завдовжки понад 6 см, порожні патрони, викрутки, запальнички. Також на ній можна побачити пластиковий меч і картонний пістолет (зі зрозумілих причин справжню зброю в аеропорту не змогли повісити).

«Є випадки, коли люди хочуть взяти в дорогу вогнепальну зброю без дотримання правил перевезення. Ви можете взяти зброю з собою, але існують спеціальні умови – спеціальні ящики, дозволи. Зброю можна перевозити тільки в зареєстрованому багажі», – пояснив представник аеропорту.

На верхів’я ялинки поставили «зірку» з приварених ножів для сиру. «Коли люди подорожують, вони хочуть взяти з собою все – їхній улюблений сир і їхній улюблений ніж», – сказав директор департаменту безпеки аеропортів Литви Відас Кшан.

За його словами, найпопулярніші предмети, які заборонено перевозити в ручній поклажі, – газові балончики.

«Однак люди не знають або забувають про це. Газові диспенсери конфіскують уп’ятеро частіше за, наприклад, ножі», – уточнює Відас Кшан. Друге місце за популярністю займають електрошокери, які також входять до списку заборонених предметів на борту літака.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.