дивись.info

Львів’янка стала кращим сімейним лікарем 2019 року

Львів’янка стала кращим сімейним лікарем 2019 року

За результатами опитування, Ірина Гнатів зі Львова стала кращим сімейним лікарем 2019 року.

Редакція газети «Ваше здоров’я» вирішила вшанувати медиків цього фаху, започаткувавши конкурс «Сімейний лікар року-2019». Переможцем конкурсу міг стати лікар із будь-якого куточка України.

За результатами голосування, кращим сімейним лікарем стала 40-річна львів’янка Ірина Гнатів, за яку проголосувало понад 10 тисяч людей.

Ірина Гнатів працює у КНП «Центр первинної медико-санітарної допомоги Давидівської сільської ради ОТГ» Пустомитівського району Львівської області.

Спочатку Ірина Гнатів працювала у військовій частині, а у 2006 році її призначили терапевтом Давидівської лікарської амбулаторії.

«Працюючи в селі, зрозуміла, що бути просто терапевтом тут не можна, бо люди звертаються з найрізноманітнішими проблемами. Ти не можеш сказати мамі, котра просить оглянути малюка з високою температурою, що ти не педіатр, вагітній, у якої з’явилися раптові проблеми, — що не гінеколог, постраждалим у ДТП — що не хірург, бо ти — лікар, який має допомагати всім. Тому у 2008 році отримала спеціалізацію «Сімейна медицина» і досі вчуся кожного дня», – каже Ірина Гнатів.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.