дивись.info

Львів’яни зібрали всі підписи до петиції про «Заборону спалювання сухостою»

Львів’яни зібрали всі підписи до петиції про «Заборону спалювання сухостою»

Станом на 16 грудня петиція зібрала 504 підписи з 500 необхідних.

Про це йдеться на сайті міських петицій.

4 листопада 2019 року Поніжай Ярина зареєструвала петицію «Про заборону спалювання сухої рослинності». У документі авторка закликає мерію міста не дистанційовуватися від проблеми спалювання сухостоїв і вжити міри.

«Восени в місті активізується діяльність сезонних «паліїв» – траву та опале листя вони утилізовують у вогнищах неподалік житлових будинків. При спалюванні листя в атмосферне повітря виділяються шкідливі речовини, такі як пил, окиси азоту, чадний газ, важкі метали і ряд канцерогенних сполук, які викликають захворювання дихальних шляхів, знижують імунітет людини, посилюють негативний перебіг хронічних захворювань.

Разом з листям горить сміття, що суттєво посилює забруднення атмосфери і при спалюванні в повітря надходить до 70 різних хімічних сполук, які осідають на легенях наших рідних, близьких, а найголовніше – дітей», – пояснює Поніжай Ярина.

На думку авторки петиції, боротися з небезпекою можна, якщо:

1. Управління екології напрацює дорожню карту щодо вирішення даної проблеми.
2. Міська влада розпочне просвітницьку кампанію (радіо, телебачення, соцмережі, школи, медичні заклади та інші комунальні установи), щоб донести інформації до громади міста про надзвичайну шкоду та запобігання подальшому спаленню, одночасно показуючи альтернативні способи утилізації листя та трави.
3. Представники мерії спільно з представниками районної адміністації та муніципальної варти, будуть проводити щоденну перевірку територій.
4. Створити номер гарячої лінії для можливості повідомлення про місця спалювання.
5. Запровадити систему штрафних санкцій для порушників.

Петицію підписало понад 500 людей, тепер її мають розглянути депутати міської ради.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.