Зеленський хоче ліквідувати Львівську область, — Ганущин

IMG_9334

ХХІІІ чергова сесія Львівської обласної ради відбудеться у вівторок, 24 грудня. Відповідне рішення сьогодні, 16 грудня, ухвалила президія облради.

Про це пише Depo.Львів.

«У порядку денному – звіт голови Львівської обласної ради, низка питань екологічного блоку. Зауважу, що депутати під час засідання президії висловилися щодо необхідності внесення додаткових звернень і заяв до порядку денного», - прокоментував очільник облради Олександр Ганущин.

Варто додати, що президія також розглянула питання поточної політичної ситуації.

«Ми детально поінформували членів президії про мітинг у Києві завтра, 17 грудня, під стінами Верховної Ради України проти законопроєкту про ринок землі. Є делегація, котра має бажання взяти в ньому участь. Сподіваюся, що нас завтра буде там багато. Крім того, торкнулися питання нарешті оприлюднених пропозицій – змін до Конституції України, котрі Президентом Зеленським винесені на порядок денний сесії Верховної Ради як невідкладні. Там, на жаль, ми бачимо стійкий тренд на централізацію влади, на істотне послаблення місцевого самоврядування, на спроби регулювати звичайними законами, а не змінами до Конституції, статус областей, у тому числі Львівської. До речі, в оприлюднених пропозиціях зникає з Конституції таке поняття як Львівська область. І, на жаль, ми бачимо за цим намір також регулювати у спосіб не конституційної  більшості питання, пов’язані з Донеччиною і Луганщиною. Отож, сподіваюся, що вищеокреслені питання теж будуть у фокусі заяв і звернень на майбутній сесії обласної ради», - підкреслив Олександр Ганущин.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Реклама
Новини від партнерів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: