дивись.info

На Львівщині створять комплекс виробництва палив

На Львівщині створять комплекс виробництва палив

Сьогодні, 17 грудня, перший заступник голови Львівської обласної ради Богдан Гагалюк та голова Львівської ОДА Маркіян Мальський зустрілися з учасниками реалізації міжнародного інвестеційного проекту «Створення високотехнологічного комплексу виробництва синтетичних альтернативних моторних та побутових палив» у Сокальському районі.

Як розповіли партнери, перший технологічний майданчик запланований на території сировинної площини Тяглівського кам’яновугільного родовища у Сокальському районі, передає прес-служба Львівської облради.

Реалізація проекту забезпечить виробництво моторного палива в Україні в кількості 1,5 млн тонн, створення понад 6 тис додаткових робочих місць, зменшення валютних витрат країни на імпорт моторного палива на 1,2 млрд дол.

Як наголосив у своєму слові Богдан Гагалюк, це дуже амбіційний проект. «І, якщо він почне реалізовуватися, то це буде найбілишим проектом не тільки в західній Україні, а й в Україні. Важливо, що Сокальський район – «за» цей проект, адже, як задекларовано, тисячі людей буде задіяно в цьому процесі й відповідно будуть мати роботу. У свою чергу обласна рада докладе максимально зусиль, щоб цей проект було реалізовано», – сказав він.

У результаті обговорення – сторони підписали протокол щодо подальшої реалізації Міжнародного інвестиційного проекту, фінансування якого здійснюватиметься за рахунок інвестиційних ресурсів без використання державних коштів та надання державних гарантій від Уряду України.

Нагадаємо, Львівська обласна рада, Львівська обласна державна адміністрація  9 серпня 2018 року підписали Меморандумом про співпрацю із замовником Проєкту – ПП „Енергія природи – водень” та компанією, що відповідає за інвестиційне забезпечення Проєкту – „Гальф Петролеум Лимитед Ко”, створеною відповідно до законодавства Катару.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.