У Львові привітали дітей із Луганщини з Днем святого Миколая

bcae0085e4f4fb786acfcd1d6fc7ffaa

Голова Львівської обласної ради Олександр Ганущин сьогодні, 19 грудня, привітав дітей із Луганщини, які цими днями разом із педагогами перебувають на Львівщині в рамках проєкту «Схід і захід разом: будуємо довіру зі шкільної парти», із Днем святого Миколая.

Про це інформує прес-служба Львівської облради.

Спілкуючись з дітьми, очільник облради розповів про основну місію міжрегіонального проєкту. «Ми маємо відчувати себе громадянами єдиної країни, повинні бути разом і спілкуватися в одних середовищах. Тішить, що велика кількість дітей і вчителів на Львівщині вже не вперше. Схід і захід разом!», - сказав він.

У свою чергу діти висловлювали слова вдячності за гостинність і можливість познайомитись ближче з історико-культурною спадщиною нашого регіону, відвідати цікаві музеї та отримати незабутні враження від поїздки.

На завершення зустрічі Олександр Ганущин виконав роль святого Миколая і від імені Львівщини вручив нашим гостям солодкі подарунки.

Варто зауважити, що з 13 грудня на Львівщині перебуває делегація з 30 дітей та вчителів із Луганщини в рамках проєкту «Схід і захід разом: будуємо довіру зі шкільної парти». Проєкт реалізується за підтримки Асоціації місцевих рад «Ради Львівщини», Єврорегіон «Карпати-Україна», Львівської обласної ради, департаменту освіти і науки ЛОДА, департаменту освіти і науки Луганської ОДА та Міністерства освіти і науки України.

Як відомо, проект «Схід і захід разом: будуємо довіру зі шкільної парти» реалізується за фінансової підтримки Європейського союзу в рамках Програма підтримки секторальної політики – підтримка регіональної політики України.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Реклама
Новини від партнерів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: