Поліція просить впізнати водія, що скоїв смертельну ДТП

303682_5d5ab7ee271d0

Правоохоронці просять зголоситись очевидців аварії, що сталась 19 грудня близько 1:35 на автодорозі Львів-Івано-Франківськ-Рогатин неподалік села Гринів Пустомитівського району.

Про це пише пресцентр Поліції.

Невідомий водій наїхав на пішохода – 50-річного львів’янина, після чого втік з місця ДТП. Внаслідок наїзду чоловік отримав тілесні ушкодження, від яких помер на місці події. Поліцейські розслідують обставини ДТП і розшукують водія-втікача та автомобіль, яким було скоєно наїзд.

Відкрито кримінальне провадження за фактом порушення правил безпеки дорожнього руху. Винуватцю загрожує позбавлення волі на строк від трьох до п’яти років з позбавленням права керувати транспортними засобами.

«Усіх, хто був очевидцем скоєння цієї ДТП або володіє інформацією, що допоможе встановити особу водія-втікача, просимо зголоситись на оперативну лінію 102», - йдеться у повідомленні поліцейських.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Реклама
Новини від партнерів
Повідомити про помилку
Текст, який буде надіслано нашим редакторам: