дивись.info

Фонтан з-під Оперного перевезли в один із львівських парків

Фонтан з-під Оперного перевезли в один із львівських парків

Фонтан, демонтований на площі перед Оперним театром, передали в Стрийський парк. Про це повідомляє прес-служба Львівської міської ради.

«Станом на сьогоднішній день сама конструкція старого фонтану біля Оперного театру вже є демонтована. Її передали у Стрийський парк і планують використати для ремонту фонтану «Русалка», – цитує сайт мерії Ірину Маруняк, заступницю міського голови Львова з питань житлово-комунального господарства.

На місці класичного фонтана обіцяють встановити новий «сухий» фонтан. Проект облаштування виконали на замовлення мерії, а профінансує роботи благодійний фонд «Сокар Благо».

Нагадаємо, проект реконструкції фонтану та площі перед оперним театром розробили київські архітектори. При розробці проекту реконструкції площі навпроти оперного театру автори поставили перед собою 3 основні завдання:

  • зробити її сучасною та цікавою в контексті навколишньої забудови і підкреслити архітектуру головного фасаду оперного театру, який є бездоганним акцентом площі,
  • змінити філософію фонтану, зробивши його сухим, щоб нічого не перешкоджало огляду театру з протилежного боку площі,
  • створити новий імідж площі шляхом залучення творчої еліти. Для цього пропонується повністю звільнити її від атракціонів і МАФів, встановити лавочки з розетками для зарядки ноутбуків і телефонів, насадити дерев і чагарників.
Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.