дивись.info

Вчора на Львівщині підстрелили лебедя – сьогодні птах загинув

Вчора на Львівщині підстрелили лебедя – сьогодні птах загинув
фото Світлани Ковальчук

Вчора на Львівщині браконьєри підстрелили лебедя. На озері біля села Оселя Яворівського району була пара лебедів, одного з них сильно травмували невідомі особи. Сьогодні вранці птах загинув.

Про це повідомив Олександ Давидюк, головний мисливствознавець державного підприємства «Рава-Руське лісове господарство». Каже, що дізнався від сільського голови:

«Вчора зателефонував мені голова сільської ради. Ми завезли пораненого  птаха до Львова. В еколого-натуралістичному центрі йому зробили операцію. Нині мали робити додаткові обстеження, але, на жаль, мені повідомили, що наш лебідь загинув», – сказав мисливствознавець.

Як розповідає Олександ Давидюк, лебеді на одному місці не тримаються, вони мігрують. Однак зараз у господарстіві налічується декілька десятків цих птахів.

«Такі випадки браконьєрства трапляються. Останній був десь 3 роки тому. Зараз ми просимо повідомляти, можливо, десь хтось бачив, хто там був. Якщо знайдемо зловмисника, то будемо з’ясовувати через суд. Але треба, щоби була хоч якась інформація. Займається пошуками того, хто зробив такий вчинок і поліція, і єгерська служба, і екологи», – додає лісничий.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.