дивись.info

Правоохоронці оштрафували підприємця, що постачав продукти у львівський ВНЗ

Правоохоронці оштрафували підприємця, що постачав продукти у львівський ВНЗ

Антимонопольний комітету України заблокував постачання підприємців, які розіграли мільйон на модульній конструкції для польової їдальні від Академії сухопутних військ.

Про це пишуть «Наші гроші».

В Антимонопольному комітеті Львівщини визнали змовниками підприємців Олександра Дмитренка та Тетяну Горбату за «розпил» майже мільйона гривень під час закупівлі зварної мобільної модульної конструкції для польової їдальні від Нацакадемії сухопутних військ. Тетяну Горбату оштрафували на 68 тис грн.

Про змову цих учасників на торгах журналісти написали у листопаді 2018 року. В новині зазначили, що конкуренти забули поміняти прізвище в одній зі своїх тендерних довідок. Чоловік Тетяни Горбатої, Вадим Горбатий, був зареєстрований за тією ж адресою, що й Олександр Дмитренко.

Після публікації цієї новини Національна академія сухопутних військ імені Петра Сагайдачного розірвала договір. Про це журналісти дізналися від керівника академії генерала Павла Ткачука.

«Посадові особи відповідних служб академії провели детальне вивчення документів, поданих переможцем торгів, та встановили порушення, які унеможливлюють дію зазначеного договору. Мною прийнято рішення про розірвання цієї угоди. Проводиться вивчення обставин, що призвели до ситуації, викладеної у вашій публікації», – написав генерал Ткачук.

Після цього юристи проекту «Тисни» (Bihus.info) надіслали звернення в АМКУ. Комітет також встановив, що підприємці користувалися однією ІР-адресою, яка була доступна в кафе «Світ кави» на вул. Кульпарківській, 59. Крім того, підприємці синхронно подавали свої документи, а Тетяна Горбата виступала здебільшого технічним учасником.

В результаті АМКУ оштрафував Горбату на 68 тис грн. Вона також не зможе брати участі у відкритих торгах протягом трьох років. При цьому підприємця Дмитренка оштрафувати не вдалося, оскільки він припинив свою підприємницьку діяльність.

У своїй відповіді АМКУ Дмитренко зазначив, що був змушений припинити свою діяльність, оскільки не мав замовлень після скасування договору з Національною академією.

Олександр Дмитренко зареєстрований в м. Кам’янка-Бузька, а Тетяна Горбата – в с. Чишки Пустомитівському районі. Протягом своєї діяльності вони отримували замовлення лише від Національної академії сухопутних військ.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.