дивись.info

У львівських школах не продаватимуть шкідливих продуктів

У львівських школах не продаватимуть шкідливих продуктів

Депутати Львівської міської ради підтримали петицію про заборону продажу в школах снеків та шкідливих для здоров’я дитини продуктів харчування.

Петиція набрала необхідних 500 голосів.

Як запевнила начальниця управління освіти ЛМР Зоряна Довганик, робоча група вже опрацьовує асортимент буфетної продукції у школах, а також напрацьовує рекомендації для внесенням змін до законодавства, яке регламентує продаж такої продукції.

«Ми не чекали до часу, поки буде така петиція. Ще в листопаді була створена робоча група, до складу якої входять представники Держпродспоживслужби, медики і надавачі послуг. Робоча група досі працює. Ми опрацювали асортимент буфетної продукції, яку ми будемо рекомендувати продавати у навчальних закладах нашого міста. І минулого тижня вже пробно у трьох школах відбувся продаж такої продукції. Ми зробили анкетування дітей, і впродовж січня зможемо напрацювати дорожню карту для того, щоб насправді продавати здорове харчування у наших буфетах. Але цього недостатньо. Тому робоча група працює над наданням рекомендацій для внесенням змін до чинних нормативних документів, які регламентують продаж такої продукції. Крім того, це повинна бути велика просвітницька робота, тому що не завжди діти готові купувати те, що ми їм пропонуємо – здорове харчування», – розповіла депутатам Зоряна Довганик.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.